
Update 1 april 2010
De kaalslag bij de ijsbaan van Houten tijdens het broedseizoen gaat verder. Onderstaande foto werd op 1 april 's avonds gemaakt en het is duidelijk dat wat er 30 maart nog was ten zuiden van de Peppelkade, op 1 april was gerooid en gesnoeid.
Vermoedelijk is dit een heterdaadje geweest voor de milieupolitie.
Van een medewerker van de gemeente Houten begrepen we dat de milieupolitie contact heeft gezocht en vragen heeft gesteld.
Na het fotograferen kwamen we een raadslid tegen. Hij bevestigde dat er de afgelopen dagen werkzaamheden gaande waren. Op de opmerking dat we overwegen aangifte te doen tegen de gemeente Houten
vanwege het overtreden van de Flora en Faunawet antwoorde het raadslid: "dat zou ik zeker doen". Voorlopig wachten we nog op het officiele verhaal van de gemeente Houten en de milieupolitie. Wel hoorden we het verontrustende verhaal dat op het Imkerspark ook een kaalslag nu tijdens het broedseizoen plaatsvindt.
MWH is in gesprek geweest met de gemeente Houten. Zie het verslag.
Terug naar het nieuwsoverzicht
